Clio , 32
Espace , 4
Kangoo , 10
Laguna , 11
Master , 1
Megane , 18
R 14 , 1
R 19 , 2
R 21 , 1
R 5 , 1
Scenic , 1
Trafic , 3
Twingo , 13
Dje 22:53 Vetura , Malishevë

Renault 19 boj dhe ndrrim

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:59 Vetura , Malishevë

Reno klio

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:35 Vetura , Malishevë

Espace 2.2 dizell rks 2003

3 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:03 Vetura , Malishevë

Reno Clio

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 20:15 Vetura , Malishevë

Shitet urgjentt

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 12:34 Vetura , Malishevë

Shitet nuk ndrrohet

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 19:11 Vetura , Malishevë

RENAULT LAGUNA 2.2 DCI

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 17:12 Vetura , Malishevë

Shitet nuk ndrrohet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Jan 15:53 Vetura , Malishevë

Renault R14 Pres blers serioz

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Dhj 18:40 Vetura , Malishevë

shes renault laguna ngjendje tmir bejm dhe ndrrim

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 01:45 Vetura , Malishevë

Renault 21

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 13:28 Vetura , Malishevë

Shes renaultin megane 1.5 dizel

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Dhj 12:25 Vetura , Malishevë

Renault Scenic

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 15:36 Vetura , Malishevë

Renault Clio 1.2b Ndrrim

550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 22:36 Vetura , Malishevë

Renault-Megane 2003

3 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Nën 16:10 Vetura , Malishevë

FARAT PER RENO CLIO 1999 DERi 2001

45 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 21:49 Vetura , Malishevë

Shes Renault shum I rujtur

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Nën 20:26 Vetura , Malishevë

Shitet Renault Megane 2003 1.5 dizell

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Nën 19:55 Vetura , Malishevë

shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Nën 17:04 Vetura , Malishevë

Renault kango

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 21:26 Vetura , Malishevë

Renault Megane -03

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Tet 18:06 Vetura , Malishevë

renault kongo

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 19:38 Vetura , Malishevë

Renault Laguna

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 09:21 Vetura , Malishevë

Renault Twingo 1.2 ne gjendje perfekte

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Sht 21:06 Vetura , Malishevë

Renault Escape 2.2

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 19:23 Vetura , Malishevë

Renault

520 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Gsh 11:43 Vetura , Malishevë

Renault

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Gsh 12:02 Vetura , Malishevë

Shitet Renaulti

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Gsh 14:03 Vetura , Malishevë

vetur

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Krr 18:34 Vetura , Malishevë

Reno kango

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Krr 20:21 Vetura , Malishevë

Reno Laguna

35 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Krr 22:08 Vetura , Malishevë

Shitet nuk ndrrohet

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Qer 08:42 Vetura , Malishevë

Renault Megane 1.9 diesel

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Qer 21:40 Vetura , Malishevë

Renault Twingo benzin -95

1 050 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Qer 16:08 Vetura , Malishevë

Renault Twingo benzin -95

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Qer 10:28 Vetura , Malishevë

Renault Megane

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Qer 09:59 Vetura , Malishevë

Renault Twingo -95

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 19:52 Vetura , Malishevë

Renault

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 14:38 Vetura , Malishevë

Mersedes 2016

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 19:16 Vetura , Malishevë

RENAULT

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 17:55 Vetura , Malishevë

Kombi renault trafik dizell

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 18:27 Vetura , Malishevë

Renault twuingo

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Maj 14:05 Vetura , Malishevë

Renault espace

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 16:13 Vetura , Malishevë

Renault Clio

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 16:13 Vetura , Malishevë

Renault Clio

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 11:29 Vetura , Malishevë

Renault Master 2.8 dizel me ulse dhe kabin

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 18:41 Vetura , Malishevë

renault full op....

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 14:59 Vetura , Malishevë

Clio

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 22:20 Vetura , Malishevë

Shitet vetura renault

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 22:10 Vetura , Malishevë

Shes reno clio benzin ne gjendje te mir

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim