MAKINA , 167010
VENDBANIME , 62396
ELEKTRONIKA , 61929
TË TJERA , 15375

Sot 22:17 Vetura , Malishevë

VW CADDY me Doganë

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:17 Banesa , Prishtinë

Banese me QIRA e Renovuar ne DARDANI me TERMOKOS

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 22:17 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QERA TE SLLOVENIA SPORTI-ALBI^

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 22:16 Banesa , Prishtinë

Q-25 Banesë me Qera ne lagjen Arbëria

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 22:16 Banesa , Prishtinë

banes me qera ne lakrisht 280

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:16 Vetura , Prishtinë

Auto 24Blejm vetura me tabele te huja dhe defekt

8 004 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:16 Banesa , Prishtinë

A14- Banesat në FushëKosovë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 22:16 Vetura , Mitrovicë

VW Golf 4 1.9 tdi -99

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:16 Vetura , Burim

BMW 320 dizel

4 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:16 Banesa , Prishtinë

Leshojm banes me qera ne Qender te Grandi.

1 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 22:16 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Dardani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 22:16 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Mati 1 (250euro)

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 22:16 Vetura , Prishtinë

u shit flm merr jep

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:16 Banesa , Prishtinë

banes me qera te shkolla sami frashri 170 euro

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 22:16 Banesa , Prishtinë

BANES me QIRA ne KALABRI (EMSHIR) te UBT-ja,

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 22:16 Banesa , Prishtinë

Jepet Banesa me Qira perdhez ne Ulpian.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
Në fillim