City , 4
Crossline , 2
Roadline , 2
Scouty R , 1
24 Sht 16:10 Vetura , Mitrovicë

Kaftorr

180 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Krr 14:05 Vetura , Mitrovicë

Agregat

350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Qer 16:28 Vetura , Mitrovicë

Citroen c4

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 22:26 Vetura , Mitrovicë

Cutter

500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Pri 11:47 Vetura , Mitrovicë

kryt e motorrit 1.9 td viti 95

60 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 12:27 Vetura , Mitrovicë

motorr per fiat bravo 1.4 per pjes

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Tet 21:17 Vetura , Mitrovicë

ascona rexhistrim deri nshkurt 2017 qmimi 500

500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Gsh 20:59 Vetura , Mitrovicë

blej vetura me denim rks dhe defekt

200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Gsh 21:54 Vetura , Mitrovicë

Aparat per te Shurdher

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim