10 Qer 16:28 Vetura , Mitrovicë

Citroen c4

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 11:47 Vetura , Mitrovicë

kryt e motorrit 1.9 td viti 95

60 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Gsh 20:59 Vetura , Mitrovicë

blej vetura me denim rks dhe defekt

200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Gsh 21:54 Vetura , Mitrovicë

Aparat per te Shurdher

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim