X1 , 2
X5 , 11
X6 , 5
20 Tet 18:58 Vetura , Mitrovicë

BMW X1 - XDrive 2.0d - 4X4 AUTOMATIK

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Tet 11:14 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 dizel

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 20:31 Vetura , Mitrovicë

shitet ndrrohet

17 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 18:08 Vetura , Mitrovicë

shitet ndrrohet

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gsh 12:14 Vetura , Mitrovicë

Bmw x5

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Qer 20:22 Vetura , Mitrovicë

Shiten fellnet per bmw 225/65 17 model 2008

250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 23:27 Vetura , Mitrovicë

Kasetofona per Vetura universal dhe marka tenjohur

999 999 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 12:15 Vetura , Mitrovicë

BMW X5

7 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 18:24 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 dizel -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 11:25 Vetura , Mitrovicë

Bmw X6 XDRIVE E35D 286ps

28 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 13:16 Vetura , Mitrovicë

Servisi Philips Key & Radio Code

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 15:48 Vetura , Mitrovicë

BMW X6

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 11:53 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 Xdrive35d

21 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 10:25 Vetura , Mitrovicë

Shes BMW X6

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 11:52 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 3.0 d Modifikant -05

10 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim