17 Sht 08:30 Vetura , Mitrovicë

BMW X1 SDRIVE 2.0

19 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 23:27 Vetura , Mitrovicë

Kasetofona per Vetura universal dhe marka tenjohur

999 999 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim