Dje 22:06 Vetura , Mitrovicë

fiat dukato me frigo boj ndrrim

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 10:41 Vetura , Mitrovicë

dukato

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Dhj 17:31 Vetura , Mitrovicë

shes pjes per dukato

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gsh 20:23 Vetura , Mitrovicë

FIAT DUCATO

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 18:06 Vetura , Mitrovicë

Fiat Ducato

6 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 15:14 Vetura , Mitrovicë

Shes Kombi Fiat

Viti: 1990
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
25 Dhj 08:00 Vetura , Mitrovicë

Fiat dukato

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 22:24 Vetura , Mitrovicë

shes pjes per fiat

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Dhj 01:21 Vetura , Mitrovicë

shitn per pjes

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 09:17 Vetura , Mitrovicë

fiat ducato 2.5 turbo

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 21:10 Vetura , Mitrovicë

Fiat ducato i sapo ardhur -07

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 23:43 Vetura , Mitrovicë

FIAT DUCATO 2.8 frigo 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Sht 23:35 Vetura , Mitrovicë

Fiat Ducato 2,8 frigo 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Gsh 21:46 Vetura , Mitrovicë

Shes kombin Fiat Ducato viti 2005 Disel

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Krr 19:24 Vetura , Mitrovicë

Shitet Fiat ducato-minibus

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Krr 14:58 Vetura , Mitrovicë

Fiat Ducato 2.3. Shitje Urgjente

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 23:50 Vetura , Mitrovicë

fiat ducato 2.4jtd

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 13:19 Vetura , Mitrovicë

Shitje Urgjente

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 17:49 Vetura , Mitrovicë

Fiat ducato

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 21:32 Vetura , Mitrovicë

kombi fiat ducato 10

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Mar 19:23 Vetura , Mitrovicë

Fiat dukato 2.3 jtd nga gjermonia

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 16:12 Vetura , Mitrovicë

SHUM I MIR DHE I RUJTUN

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 00:20 Vetura , Mitrovicë

SHUM I MIR DHE I RUJTUN

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 00:08 Vetura , Mitrovicë

SHUM I MIR DHE I RUJTUN

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Jan 00:31 Vetura , Mitrovicë

SHUM I MIR DHE I RUJTUN

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 09:14 Vetura , Mitrovicë

Fiat dukato me dogan

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 17:45 Vetura , Mitrovicë

Fiat Ducato -98

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 11:51 Vetura , Mitrovicë

SHUM I MIR DHE I RUJTUR

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Dhj 23:17 Vetura , Mitrovicë

SHUM I MIR DHE I RUJTUN

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 18:25 Vetura , Mitrovicë

SHUM I MIR DHE I RUJTUN

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 21:23 Vetura , Mitrovicë

shum i mir dhe i rujtun

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Nën 18:27 Vetura , Mitrovicë

Shum i mir dhe i rujtun

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Tet 19:32 Vetura , Mitrovicë

SHUM I MIR DHE I RUJTUN

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 23:20 Vetura , Mitrovicë

SHUM I MIR DHE I RUJTUN

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Sht 14:01 Vetura , Mitrovicë

Fiat Ducato

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 21:15 Vetura , Mitrovicë

FIATI SHUM I MIR DHE I RUJTUN

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 20:59 Vetura , Mitrovicë

shum i mir dhe i rujtun

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 20:57 Vetura , Mitrovicë

Shum i mir dhe i rujtun

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 21:59 Vetura , Mitrovicë

Shum i mir dhe i rujtun

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 22:14 Vetura , Mitrovicë

Shum i mir dhe i rujtun

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 13:12 Vetura , Mitrovicë

SHUM I MIR DHE I RUJTUN

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim