07 Tet 15:16 Vetura , Mitrovicë

Ford mavrik dhe rimorkio

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 20:36 Vetura , Mitrovicë

Shitet Ford Maverick 2.7 dizell-1996

2 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim