Dje 16:17 Vetura , Mitrovicë

JEEP GRAND CHEROKE 3.0 CRD

10 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 08:38 Vetura , Mitrovicë

Blej Xhipa Vetura Defek rks Pa dogan e Tj

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 20:22 Vetura , Mitrovicë

Jeep cheroke

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 21:46 Vetura , Mitrovicë

Shes jeep

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 20:27 Vetura , Mitrovicë

Suzuki jeminy

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Krr 08:35 Vetura , Mitrovicë

Jeep cherokee Ne gjendje perfekte

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 13:40 Vetura , Mitrovicë

Shitet Jeep Grand Cherokee

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Shk 21:14 Vetura , Mitrovicë

Nissan qashqai

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Jan 19:03 Vetura , Mitrovicë

Shitet dhe ndrrohet me marveshje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Tet 19:10 Vetura , Mitrovicë

pajtimi

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 17:34 Vetura , Mitrovicë

Jeep wrangler -11

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Krr 19:52 Vetura , Mitrovicë

VW Jetta 1.6 dizel -87

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Krr 18:31 Vetura , Mitrovicë

VW Jetta -87

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 16:03 Vetura , Mitrovicë

Jep

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 08:26 Vetura , Mitrovicë

Jeep cherokee 2.5 td 4x4 L+H

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 15:37 Vetura , Mitrovicë

shitet jeep 4x4 2500 cubic

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim