Sot 00:15 Vetura , Mitrovicë

opel frontera boj ndrrim

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 17:02 Vetura , Mitrovicë

Puojm me Gur Dhe Rrasa ne ter Kosoven

Viti: 1993
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Pri 16:20 Vetura , Mitrovicë

shes ose nderroj Opel Frontera 4x4

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Jan 18:36 Vetura , Mitrovicë

Opel Frontera 4x4

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 22:43 Vetura , Mitrovicë

shes opel frontera benzin plin

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 20:52 Vetura , Mitrovicë

Opel Frontera -94

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim