21 Tet 09:30 Vetura , Mitrovicë

Peugeot 205 asht me rks

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gsh 18:54 Vetura , Mitrovicë

She's kerrin dhe matorrin

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Krr 15:36 Vetura , Mitrovicë

shes pezho

280 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Krr 14:58 Vetura , Mitrovicë

shes pezho

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Mar 20:29 Vetura , Mitrovicë

Shes pezho 205 karavan 1.4 dizell

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Nën 09:22 Vetura , Mitrovicë

ushitttttt

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 11:50 Vetura , Mitrovicë

Peugeot 205 dizel -89

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 15:06 Vetura , Mitrovicë

Peugeot 205 1.8 dizell -88

320 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Jan 00:00 Vetura , Mitrovicë

Peugeot 205 1.8 dizell -88

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim