22 Mar 13:14 Vetura , Mitrovicë

seat altea

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 11:45 Vetura , Mitrovicë

Seat2004 1.9TDI nga Zvicrra me dogan dhe homologim

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Krr 19:45 Vetura , Mitrovicë

Atuo

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim