4-Runner , 4
Avensis , 1
Aygo , 2
Celicia , 2
Corolla , 1
Hiace , 1
Supra , 1
07 Nën 22:36 Vetura , Mitrovicë

Shitet mundsi ndrrimi ka denim komplet dhe defekt

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 14:08 Vetura , Mitrovicë

shitet

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 12:56 Vetura , Mitrovicë

Toyota Corolla E9 1.6

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gsh 19:21 Vetura , Mitrovicë

Toyota corolla verso 2.2D 7 ulse

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Qer 14:32 Vetura , Mitrovicë

Toyota 4Rruner

5 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 19:32 Vetura , Mitrovicë

Shes

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 23:02 Vetura , Mitrovicë

toyota

100 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 09:17 Vetura , Mitrovicë

Toyota aygo 1 vit rks

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Shk 19:53 Vetura , Mitrovicë

Toyota

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 10:20 Vetura , Mitrovicë

shes toyota celica ka denim 2 vjet e kater muj

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Sht 21:50 Vetura , Mitrovicë

u shitttt

499 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Krr 20:11 Vetura , Mitrovicë

Toyota Hiace 2.4 dizell

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Qer 06:03 Vetura , Mitrovicë

Toyota 2.4b / Plin

810 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim