25 Nën 17:16 Vetura , Mitrovicë

Shitet toyota 3.0 turbo defekt motorrin me denim

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Nën 22:36 Vetura , Mitrovicë

Shitet mundsi ndrrimi ka denim komplet dhe defekt

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim