MAKINA , 166304
VENDBANIME , 61999
ELEKTRONIKA , 61557
TË TJERA , 15268

Sot 20:20 Banesa , Prishtinë

Q-19 Banesë me Qera ne Lakrishte 250€

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 20:20 Banesa , Prishtinë

banes me qera ne lakrisht 280

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:20 Vetura , Prishtinë

VW Golf 5 1.9 -07

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:20 Vetura , Ferizaj

W PASSAT 2.0 TDI DSG AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:20 Banesa , Prishtinë

A29 Banesë në Shitje në Ulpianë

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 20:20 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne BREG TE DIELLIT _120m2

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 20:20 Banesa , Prishtinë

Banes Moderne me qira 60m2 ne Arberi te Komuna.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 20:20 Banesa , Prishtinë

BANES PER NDERKOMBETARE DHE FAMILJARE-MUHAXHERET^

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 20:20 Banesa , Lipjan

Banesa/lokal ne qender te Lipjanit

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 20:20 Shtëpi , Prishtinë

Lëshohet Shtëpia me qera në Veternik

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 20:20 Banesa , Prishtinë

banes me qera te shkolla sami frashri 170 euro

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 20:20 Vetura , Vushtrri

Golf 4 karavan 1.9 tdi automatik 2001-ndrrim

3 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:20 Banesa , Prishtinë

Banese me QIRA me te GJITHA TE REJA 3+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 20:20 Banesa , Prishtinë

Banese me Qira ne Tophane*

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Në fillim