MAKINA , 165719
VENDBANIME , 61824
ELEKTRONIKA , 61369
TË TJERA , 15197

Sot 14:39 Banesa , Prishtinë

Lëshojmë banesë me qera te Davidofii

340 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 14:39 Banesa , Prishtinë

Banese me Qira ne Tophane*

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:39 Banesa , Prishtinë

Shitet BANESA ne TOPHANE afer QAFES*

69 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 14:39 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne DARDANI_

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 14:39 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 3C- 2.O TDI - RKS - VITI 2009

8 444 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:39 Banesa , Prishtinë

Banese ne Dragodan me Qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:39 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira te Hotel Afa

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 14:39 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa në qendër të qytetit

180 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
Sot 14:39 Vetura , Vushtrri

SHESIM-BLEJM VETURA 049444272

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:39 Vetura , Prishtinë

Auto 24Blejm vetura me tabele te huja dhe defekt

8 004 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:39
Linku:
Banesa , Prishtinë

BANES me QIRA ne BREG te DILLIT te AMBULLANTA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 14:39 Vetura , Pejë

vw touran

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim