26 Jan 15:57 Shitorja Derë/Dritare dhe Ndriqim , Pejë

DYER PER GARAZHA MADE IN BELGIUM

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim