13 Dhj 19:40 Skuter , Pejë

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2007
27 Nën 21:43 Skuter , Pejë

Aprilia

Viti: 2006
15 Tet 21:53 Sportiv , Pejë

Aprilia rs 125 cc

550 EUR

Viti: 2003
11 Tet 23:59 Skuter , Pejë

Aprilia Leonardo 125cc

800 EUR

Viti: 1996
05 Tet 11:55 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Aragon

500 EUR

Viti: 2012
24 Sht 15:45 Sportiv , Pejë

Aprilia 125cc

1 100 EUR

Viti: 2009
02 Sht 13:00 Skuter , Pejë

Aprillia 125 kubik me dogan

1 000 EUR

Viti: 2000
26 Gsh 10:18 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Aprilia 125cc

450 EUR

Viti: 2001
27 Krr 00:16 Sportiv , Pejë

Aprilia rs 125

Viti: 2003
24 Krr 23:19 Sportiv , Pejë

Aprilia 300cc

1 100 EUR

Viti: 2009
27 Pri 10:22 Skuter , Pejë

Aprilia leonardo 125 cc

1 000 EUR

Viti: 2001
17 Shk 20:01 Skuter , Pejë

Kufer dhe shlem originale

50 EUR

Viti: 2015
12 Shk 20:56 Sportiv , Pejë

Aprilia rs

550 EUR

Viti: 2000
03 Dhj 20:10 Kros/Enduro , Pejë

kors

400 EUR

Viti: 1998
18 Nën 18:14 Sportiv , Pejë

Aprilia rs125

600 EUR

Viti: 2000
05 Sht 22:15 Skuter , Pejë

Biciklet BMX

Viti: 2013
19 Gsh 07:41 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Aprilia sr 50

650 EUR

Viti: 2005
05 Gsh 15:23 Skuter , Pejë

aprilla

1 500 EUR

Viti: 2004
18 Qer 22:18 Të tjera , Pejë

Aprilia RedRose

1 000 EUR

Viti: 1990
04 Maj 07:14 Skuter , Pejë

Aprilia-Scarabeo

Viti: 2001
25 Pri 12:50 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Aprilia scarabeo

1 100 EUR

Viti: 2002
Në fillim