Adly , 3
Aprilia , 20
Baotian , 2
Bashan , 1
Benelli , 1
Bimota , 1
Boom , 1
CPI , 1
Daelim , 1
Gilera , 12
Honda , 14
Husaberg , 2
Hyosung , 1
Italjet , 2
Keeway , 1
Kymco , 3
Lifan , 2
LML , 1
Malaguti , 5
Online , 1
Peugeot , 12
Piaggio , 20
Polaris , 1
Puch , 1
Shineray , 1
Suzuki , 11
SYM , 5
Vespa , 2
Yamaha , 26
Dje 21:13 Skuter , Pejë

Skuter Kymco

700 EUR

Viti: 2004
Dje 13:04 Skuter , Pejë

Skuter

Viti: 2000
23 Shk 20:24 Skuter , Pejë

Aragon CPI

550 EUR

Viti: 2012
22 Shk 17:21 Skuter , Pejë

Piaggio Hexagon 125cc

750 EUR

Viti: 2005
21 Shk 21:25 Skuter , Pejë

Mondial RF 150cc

500 EUR

Viti: 2008
17 Shk 20:01 Skuter , Pejë

Kufer dhe shlem originale

50 EUR

Viti: 2015
17 Shk 06:35 Skuter , Pejë

Mondial

225 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
12 Shk 20:08 Skuter , Pejë

Motorr Mondial

150 EUR

Viti: 2007
10 Shk 19:16 Skuter , Pejë

Mondial

540 EUR

Viti: 2014
08 Shk 01:42 Skuter , Pejë

Helmet dhe kufer

55 EUR

Viti: 2013
27 Jan 18:31 Skuter , Pejë

Mondial RF 150cc

530 EUR

Viti: 2016
17 Jan 13:30 Skuter , Pejë

Skuter

400 EUR

Viti: 2008
17 Jan 10:22 Skuter , Pejë

Peugeot

800 EUR

Viti: 2009
15 Jan 17:21 Skuter , Pejë

Mondial

500 EUR

Viti: 2008
09 Jan 11:07 Skuter , Pejë

Motorr Yeben me 1 Vit Regjistrim

680 EUR

Viti: 2008
18 Dhj 16:22 Skuter , Pejë

Skuter

500 EUR

Viti: 2008
13 Dhj 13:15 Skuter , Pejë

Peugeot 50cc

250 EUR

Viti: 2006
24 Nën 20:59 Skuter , Pejë

Mondial

450 EUR

Viti: 2008
22 Nën 18:06 Skuter , Pejë

skuter 50cc punim dore

200 EUR

Viti: 2016
11 Nën 13:57 Skuter , Pejë

Peugeot Jetforce

1 100 EUR

Viti: 2007
10 Nën 20:18 Skuter , Pejë

Mondiall

600 EUR

Viti: 2016
08 Nën 19:40 Skuter , Pejë

Shitet skuteri

450 EUR

Viti: 2000
15 Tet 18:07 Skuter , Pejë

Motorr 49 kubik

250 EUR

Viti: 2000
07 Tet 12:16 Skuter , Pejë

shitet

990 EUR

Viti: 2005
04 Tet 15:21 Skuter , Pejë

Moto Grand Skuter

500 EUR

Viti: 2008
04 Tet 12:30 Skuter , Pejë

Piaggio

900 EUR

Viti: 1990
01 Tet 14:30 Skuter , Pejë

Mondial

350 EUR

Viti: 2008
25 Sht 03:58 Skuter , Pejë

Motorr Kros

769 EUR

Viti: 1998
Në fillim