11 Tet 23:59 Skuter , Pejë

Aprilia Leonardo 125cc

800 EUR

Viti: 1996
02 Sht 13:00 Skuter , Pejë

Aprillia 125 kubik me dogan

1 000 EUR

Viti: 2000
27 Pri 10:22 Skuter , Pejë

Aprilia leonardo 125 cc

1 000 EUR

Viti: 2001
17 Shk 20:01 Skuter , Pejë

Kufer dhe shlem originale

50 EUR

Viti: 2015
05 Sht 22:15 Skuter , Pejë

Biciklet BMX

Viti: 2013
05 Gsh 15:23 Skuter , Pejë

aprilla

1 500 EUR

Viti: 2004
04 Maj 07:14 Skuter , Pejë

Aprilia-Scarabeo

Viti: 2001
23 Pri 10:01 Skuter , Pejë

Aprilla 125cc

1 100 EUR

Viti: 2002
05 Pri 20:08 Skuter , Pejë

Shitet

330 EUR

Viti: 2010
27 Mar 23:16 Skuter , Pejë

Skuter

320 EUR

Viti: 2016
03 Jan 19:11 Skuter , Pejë

Aprilia SR 80cc

500 EUR

Viti: 2001
18 Tet 18:21 Skuter , Pejë

Mondial 150cc

300 EUR

Viti: 2010
01 Tet 17:44 Skuter , Pejë

Aprilia SR 80cc

400 EUR

Viti: 1999
22 Sht 20:58 Skuter , Pejë

Aprilia Red ROse

Viti: 1995
08 Sht 20:34 Skuter , Pejë

Shes skuter Aprilia SR

500 EUR

Viti: 2001
01 Jan 00:00 Skuter , Pejë

Aprilia 110cc

220 EUR

Në fillim