Adly , 10
Aeon , 3
Aprilia , 52
Baotian , 6
Barossa , 2
Bashan , 1
Benelli , 1
Bimota , 4
BMW , 4
Boom , 1
BRP , 1
Cagiva , 3
CPI , 3
Daelim , 3
Ducati , 4
emco , 1
Explorer , 1
Generic , 1
Gilera , 23
Honda , 147
Husaberg , 4
Husqvarna , 3
Hyosung , 1
Italjet , 3
Kawasaki , 58
Keeway , 4
KTM , 25
Kymco , 11
Lifan , 15
Linhai , 1
LML , 1
Malaguti , 7
Motobi , 1
Motowell , 4
Mz , 2
NSU , 1
Online , 3
Pegasus , 1
Peugeot , 22
PGO , 1
Piaggio , 97
Polaris , 1
Puch , 3
Shineray , 2
Simson , 4
Skyteam , 1
Suzuki , 73
SYM , 12
TM , 1
Vespa , 2
Yamaha , 185
Dje 23:01 Kros/Enduro , Pejë

KTM

1 500 EUR

Viti: 2000
Dje 22:40 Skuter , Pejë

Lifan

640 EUR

Viti: 2015
Dje 19:26 Kros/Enduro , Pejë

Yamaha xt 600cc -95

650 EUR

Viti: 1995
Dje 19:08 Me katër rrota/ATV , Pejë

Spy

Viti: 2013
Dje 18:51 Sportiv , Pejë

Ktm 690 cc

3 900 EUR

Viti: 2009
Dje 18:26 Sportiv , Pejë

Yamaha

Viti: 2001
Dje 16:28 Skuter , Pejë

YAMAHA 125cc

Viti: 2007
20 Gsh 21:35 Kros/Enduro , Pejë

Rinor

400 EUR

Viti: 1996
20 Gsh 21:25 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Beverly 250 cc

1 600 EUR

Viti: 2005
20 Gsh 12:50 Të tjera , Pejë

Shitet dhe ndroht me skuder

600 EUR

Viti: 2006
20 Gsh 11:42 Sportiv , Pejë

Suzuki gsx600r -13

Viti: 2013
20 Gsh 08:17 Touring , Pejë

Honda cbr. 1000RR

Viti: 2006
19 Gsh 14:53 Kros/Enduro , Pejë

kros

1 500 EUR

Viti: 2008
18 Gsh 13:06 Touring , Pejë

URGJENT SHITET

700 EUR

Viti: 1994
17 Gsh 11:47 Sportiv , Pejë

Honda cbr

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
15 Gsh 16:31 Sportiv , Pejë

Motor

450 EUR

Viti: 1985
13 Gsh 07:34 Kros/Enduro , Pejë

ktm 400 exc

2 500 EUR

Viti: 2004
12 Gsh 19:50 Kros/Enduro , Pejë

Ktm lc4 620cc

1 350 EUR

Viti: 1997
12 Gsh 06:20 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Piagio fly 125

1 000 EUR

Viti: 2007
Në fillim