Dje 12:44
Linku:
Vetura , Pejë

Audi A4 2006 2.0TDI TIP TOP 10MUJRKS BOJ NDRRIM

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 06:48 Vetura , Pejë

AUTO (AVANGARDE) BLEJM VETURA TABLLA TE HUJA

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:57 Vetura , Pejë

Audi A4 S-Line dizell

8 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:56 Vetura , Pejë

Audi a4 2.0 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:42 Vetura , Pejë

AUDI A4 2.0 TDI S-LINE 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:44
Linku:
Vetura , Pejë

Audi A4 2006 2.0TDI TIP TOP 10MUJRKS BOJ NDRRIM

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 13:31 Vetura , Pejë

BLEJM VETURA M+P DOGAN AKSIDENT- KESH KREJT KOSOVE

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 10:20 Vetura , Pejë

Fellne me Guma 225/50/16 Audi

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 19:45 Vetura , Pejë

Shes ndroj Audi A4 1.9 dizel

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 01:42 Vetura , Pejë

Audi A4 1.9

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 11:59 Vetura , Pejë

Audi a4 ligiht

35 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Maj 00:19 Vetura , Pejë

Shes Audi A4 1.8 Benzinë

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 22:21 Vetura , Pejë

Shitet Audi A4

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 17:59 Vetura , Pejë

Audi A4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 12:25 Vetura , Pejë

Audi A4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 00:54 Vetura , Pejë

shitet

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 17:28 Vetura , Pejë

Audi A4 avant 1.8 B 1999

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Pri 19:18 Vetura , Pejë

Audi a4 3.0

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 22:14 Vetura , Pejë

Audi a4 2.0

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 15:42 Vetura , Pejë

Audi A4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 14:04 Vetura , Pejë

AUDI A4 1.9TDI 1VIT RKS 2003!

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 23:26 Vetura , Pejë

Audi A4

4 299 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 07:25 Vetura , Pejë

Audi A4

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 17:41 Vetura , Pejë

SHITET VETURA

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 20:47 Vetura , Pejë

Shes Audi A4 1.9 TDI

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 13:58 Vetura , Pejë

audi a4 shitet dhe ndrrohet

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 17:30 Vetura , Pejë

Audi A4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 17:20 Vetura , Pejë

Audi A4 TDI 1.9 131Ps

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 15:46 Vetura , Pejë

Audi A4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 09:53 Vetura , Pejë

Audi A4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 17:09 Vetura , Pejë

Audi a4

6 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 10:05 Vetura , Pejë

Audi a4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 21:19 Vetura , Pejë

Shitet Vetura Audi A4 karavan 1.9 dizel viti 2000

2 555 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 14:27 Vetura , Pejë

Audi a4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 11:46 Vetura , Pejë

Audi A4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 15:16 Vetura , Pejë

Shes Audi A 4 TDI 1.9

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Mar 22:01 Vetura , Pejë

Audi A4

5 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 14:03 Vetura , Pejë

Shes veturen Audi A 4 TDI 1,9

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 17:08 Vetura , Pejë

Audi A4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 10:59 Vetura , Pejë

shitet audi A4 1.9 tdi

3 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 13:01 Vetura , Pejë

Blej vetur me kompenzim ne ndertimtari

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 13:43 Vetura , Pejë

Audi A4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 17:26 Vetura , Pejë

Shes audi ne gjendje te mir

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 08:28 Vetura , Pejë

Audi A4 1.9 TDI

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 14:42 Vetura , Pejë

Audi A4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 11:48 Vetura , Pejë

Audi a4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 16:55 Vetura , Pejë

Audi A4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 19:50 Vetura , Pejë

Audi A4 S4 slien

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 10:17 Vetura , Pejë

Blejm Vetura pa dogan RKS dhe Anglez dhe Me Defekt

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 20:12 Vetura , Pejë

Audi A4 -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 16:57 Vetura , Pejë

Audi A4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim