Dje 23:24 Vetura , Pejë

BMW X6 xDrive 30 D Dizell 2011 Km 56 mi

35 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Pri 13:08 Vetura , Pejë

Goma per X5 dhe X6

900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Dhj 15:13 Vetura , Pejë

TAXKSI TE RUGOVA MIRE DHE LIR ME BMW X6

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 13:36 Vetura , Pejë

Bmw X6 35d -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Dhj 18:29 Vetura , Pejë

BMW X6

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Në fillim