22 Maj 22:19 Vetura , Pejë

Terios

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Mar 10:47 Vetura , Pejë

Shes Xhipin Rocky Daihatsu 2.8

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 18:43 Vetura , Pejë

Rocky dayhatsu

1 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Gsh 14:07 Vetura , Pejë

Daihatsu

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Gsh 12:21 Vetura , Pejë

Daihatsu

1 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 17:04 Vetura , Pejë

shes dhe ndrroj me ndonje vetur te vogel

700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Mar 08:19 Vetura , Pejë

Daihatsu 1.6

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 16:05 Vetura , Pejë

Daihatsu

2 222 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 15:56 Vetura , Pejë

Daihatsu

2 222 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 20:26 Vetura , Pejë

Daihatsu

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim