11 Jan 18:45 Vetura , Pejë

Shes nderroj veturen me traktor

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 18:02 Vetura , Pejë

Shitet hyundai cope ne gjendje shum te mir

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Sht 13:22 Vetura , Pejë

Hyundai coupe 2000 pa dogan CH

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Sht 18:55 Vetura , Pejë

Shes veturen

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Sht 12:41 Vetura , Pejë

hyundai cope

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 14:16 Vetura , Pejë

Hyundai Coupe -92 shitet dhe ndrrohet

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim