14 Gsh 15:46 Vetura , Pejë

Jeep Wrangler

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Maj 18:16 Vetura , Pejë

Shes ose ndrroj goma dhe fellne P225/75R15

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Në fillim