21 Nën 18:38 Vetura , Pejë

Fellnet dhe maska per gjip

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 14:44 Vetura , Pejë

Shitet kia sorento

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 17:24 Vetura , Pejë

Kia

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 13:46 Vetura , Pejë

Kia 2003 sorento

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 20:05 Vetura , Pejë

Kia

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Qer 12:04 Vetura , Pejë

KIA Sorento

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Qer 15:32 Vetura , Pejë

KIA Sorento

40 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Shk 12:59 Vetura , Pejë

KIA SORENTO 2.5 TDI

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Tet 01:15 Vetura , Pejë

Kia Sorento

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gsh 15:51 Vetura , Pejë

Kia sorento 2.5 diesel

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 17:57 Vetura , Pejë

Kia sorento bejm ndrrim-03

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Nën 08:16 Vetura , Pejë

Kia Sorento

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Tet 19:29 Vetura , Pejë

kia

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Tet 18:57 Vetura , Pejë

Kia Sorento dizel -03

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Tet 14:22 Vetura , Pejë

Kiaa sorento. Bejm ndrrim me vetura ndryshme.

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim