17 Nën 13:35 Vetura , Pejë

Mercedes

1 800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 19:18 Vetura , Pejë

Shitet vetura

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Nën 11:34 Vetura , Pejë

Mercedes Benz 200D boj ndrrim

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 23:13 Vetura , Pejë

mercedes

1 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 19:25 Vetura , Pejë

Mercedes 200 URGjENT

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 20:21 Vetura , Pejë

Mercedes karavan ndrrim 200 Dizell

Viti: 1986
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Tet 17:03 Vetura , Pejë

Mercedes

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 08:33 Vetura , Pejë

Mercedes 200

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 00:51 Vetura , Pejë

Mercedes

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gsh 14:19 Vetura , Pejë

Shes & Ndrroj

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gsh 14:13 Vetura , Pejë

Mercedes 200

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gsh 18:37 Vetura , Pejë

Mercedes benz 200 kompresor

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gsh 12:25 Vetura , Pejë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Krr 17:08 Vetura , Pejë

Mercedes

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 12:59 Vetura , Pejë

Mercedes benz

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Qer 18:36 Vetura , Pejë

Mercedes 200 dizel

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 18:08 Vetura , Pejë

mercedes 200

2 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Qer 09:45 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 20:22 Vetura , Pejë

Shes ndrroj mercedes c200

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 23:46 Vetura , Pejë

Shes ndrroj mercedes c200

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 11:31 Vetura , Pejë

Shes ndrroj mercedes c200

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 11:37 Vetura , Pejë

Shes ndrroj mercedes c200

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 20:52 Vetura , Pejë

Shes dhe ndrroj mercedes c200

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 07:42 Vetura , Pejë

Shes dhe ndrroj mercedes c200

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 11:53 Vetura , Pejë

Shes ndrroj mercedes benz c200

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 07:34 Vetura , Pejë

Shes dhe ndrroj mercedes benz c200

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 10:22 Vetura , Pejë

Shitet Mercedesi 200

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 19:44 Vetura , Pejë

Shes dhe ndrroj mercedes c200

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 07:39 Vetura , Pejë

Shes dhe ndrroj mercedes c200

4 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 21:01 Vetura , Pejë

Shes dhe ndrroj mercedes c200

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 19:31 Vetura , Pejë

Shes ndrroj mercedes benz c200

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 18:15 Vetura , Pejë

Shes dhe ndrroi mercedes benz full extra

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 22:03 Vetura , Pejë

Shes ose ndrroi mercedes benz

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 20:48 Vetura , Pejë

Meecedes benz c 200

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Pri 08:38 Vetura , Pejë

shitet

2 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 19:58 Vetura , Pejë

Shes ndrroi mercedes benz c200

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Mar 14:35 Vetura , Pejë

Shes dhe ndrroi Mercedes benz

2 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 12:35 Vetura , Pejë

Shes mercedes 200 ne gjendje te rregullt

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 22:51 Vetura , Pejë

Mercedes benz 200D

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Shk 19:08 Vetura , Pejë

Mercedes

1 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Jan 07:39 Vetura , Pejë

Mercedes C200 dizel

2 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Jan 21:00 Vetura , Pejë

shes mercedes 200

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Dhj 20:06 Vetura , Pejë

Shes mercedes-benz c200

2 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 19:43 Vetura , Pejë

Shes ndrroj mercedes 200c

2 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 12:01 Vetura , Pejë

mercedes urgjentisht benzis

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Nën 19:47 Vetura , Pejë

Mercedes benz 200

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 22:20 Vetura , Pejë

Mercedes 200 -81

Viti: 1981
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Nën 17:41 Vetura , Pejë

Shitet MERCEDESI Urgjent...

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Tet 17:27 Vetura , Pejë

Shes

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Sht 19:18 Vetura , Pejë

Mercedes 200 Diesel 123 D -80 RKS

Viti: 1980
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim