C 180 , 24
C 200 , 27
C 220 , 39
C 240 , 4
C 250 , 2
C 270 , 12
C 280 , 1
C 320 , 3
C 55 AMG , 1
C 63 AMG , 1
Dje 19:11 Vetura , Pejë

C-Klas-220-CDI-autonatik-boj ndrrim

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:42 Vetura , Pejë

Mercedes C 180 benzin

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 07:59 Vetura , Pejë

Mercedesi 220 cdi 2008 me.Dogan Homologim Pagum

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 13:51 Vetura , Pejë

C Klas 220-CDI-Ndrrim

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 22:29 Vetura , Pejë

Shes mercedes 220 c diesel 1700 euro

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
12 Sht 11:15 Vetura , Pejë

Shes ndrroj mercedes c180

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 15:01 Vetura , Pejë

Mercedes c200 elegance

5 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 15:00 Vetura , Pejë

Mercedes C-200 Elegance

5 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 12:31 Vetura , Pejë

mercedes c220

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Gsh 11:40 Vetura , Pejë

MERCEDES-BENZ C 220 CDI DIESEL

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Gsh 18:27 Vetura , Pejë

MERCEDES-BENZ C 220 CDI (Diesel)

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Gsh 13:28 Vetura , Pejë

Mercedes Benz

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gsh 19:17 Vetura , Pejë

Shes ndrroj mercedes c180

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gsh 12:05 Vetura , Pejë

Shes mercedes c180

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gsh 22:00 Vetura , Pejë

Shes ndrroj mercedes benz c180

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gsh 15:49 Vetura , Pejë

MERCEDES BENZ C200

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Gsh 07:21 Vetura , Pejë

Shes ndrroj mercedes c180

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gsh 23:07 Vetura , Pejë

Mercedes benz c220 viti 2001

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Krr 19:20 Vetura , Pejë

Shes ndrroj mercedes c 180

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Krr 22:38 Vetura , Pejë

Mercedes benz

5 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Krr 11:27 Vetura , Pejë

Shes ndrroj mercedes c180

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Krr 11:16 Vetura , Pejë

Shes ndrroj Mercedes benz C180

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Krr 07:38 Vetura , Pejë

Shes ndrroj mercedesc180

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Krr 18:57 Vetura , Pejë

Mercedes C220 Avangard

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Krr 07:24 Vetura , Pejë

Shes dhe ndrroj

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Krr 21:21 Vetura , Pejë

Shes ndrroj mercedes. C180

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Krr 21:39 Vetura , Pejë

Shes ndrroj mercedes c180

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Krr 11:03 Vetura , Pejë

Shes ndrroj mercedes benz c180

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Krr 11:03 Vetura , Pejë

Shes ndrroj mercedes c180

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Krr 22:38 Vetura , Pejë

Mercedes C200 i sapo ardhur nga Gjermania

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Krr 22:20 Vetura , Pejë

Gjendje te shkelqyshme

4 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Krr 15:57 Vetura , Pejë

automjeti ne gjendje te shkelqysme

4 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Krr 18:12 Vetura , Pejë

Mercedes Benz C200 cdi, 2010 mod ne shitje!

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Krr 20:26 Vetura , Pejë

Mercedes C220 clasic

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 00:46 Vetura , Pejë

Mercedes

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 07:24 Vetura , Pejë

Mercedes c220

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 16:09 Vetura , Pejë

Shes ndrroj mercedes c180

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 11:22 Vetura , Pejë

Mercedes Benz c220 CDI

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:37 Vetura , Pejë

Mercedes c220 CDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 00:08 Vetura , Pejë

Mercedes C270

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 14:07 Vetura , Pejë

Mercedes Benz

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 11:31 Vetura , Pejë

Shitet Mercedes 2.2 cdi dizel 4x4

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Maj 11:34 Vetura , Pejë

Mercedes

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 11:49 Vetura , Pejë

Mercedes benz

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 20:36 Vetura , Pejë

Shes ose ndrroi mercedes full extra

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 17:58 Vetura , Pejë

Shes dhe ndrroi mercedes benz c 200

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 19:18 Vetura , Pejë

Shes dhe ndrroi mercedes benz c 200

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Pri 18:59 Vetura , Pejë

Shes dhe ndrroi mercedes benz c 200

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 19:12 Vetura , Pejë

Shes dhe ndrroi mercedes c 200

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 18:18 Vetura , Pejë

Mercedes C200 CDI 2001

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim