13 Nën 16:35 Vetura , Pejë

Shitet Nissan Pathfinder

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Krr 05:12 Vetura , Pejë

Shes Nissan paithfinder s

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Krr 04:25 Vetura , Pejë

Nissan Pathinder

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Krr 04:25 Vetura , Pejë

Nissan pathinder es

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Krr 04:25 Vetura , Pejë

Nissan pathfinder es

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Krr 04:04 Vetura , Pejë

Shes dhe ndrroj Nissan pathfinder es

12 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Krr 04:04 Vetura , Pejë

Nissan Pathfinder

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Krr 04:04 Vetura , Pejë

Nissan Pathfinder s

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Krr 04:04 Vetura , Pejë

shes Nissan pathfinder es ipo sa ardhir

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Krr 03:56 Vetura , Pejë

Shes Nissan pathfinder es

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Krr 03:56 Vetura , Pejë

Shes dhe Ndrroj Nissan pathfinder es

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Krr 03:56 Vetura , Pejë

shes Nissan pathfinder es

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Krr 03:56 Vetura , Pejë

shes Nissan pathfinder es 4.0 ndrrim i munshem

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Krr 03:56 Vetura , Pejë

shes Nissan pathfinder es i po sa ardhur

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Krr 03:56 Vetura , Pejë

Nissan pathfinder es

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Krr 03:56 Vetura , Pejë

Nissan pathfiner es i po sa ardhur

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Krr 03:44 Vetura , Pejë

Nissan Pathfinder

12 000 EUR

23 Krr 03:36 Vetura , Pejë

Ndrrim i munshem me eskavator bager ose kamijon

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Krr 14:39 Vetura , Pejë

Nissan Pathfinder 2.5 dCi LE

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Qer 13:32 Vetura , Pejë

u shite flm merrjep

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Maj 17:18 Vetura , Pejë

Shes Nissan

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Jan 00:00 Vetura , Pejë

Nissan Pathfinder

12 000 EUR

01 Jan 00:00 Vetura , Pejë

Nissan Pathfinder

12 000 EUR

Në fillim