02 Shk 22:34 Vetura , Pejë

Opel Movano

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 10:06 Vetura , Pejë

Shitet dhe Ndrrohet Opel Movano 2.8dti

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gsh 18:49 Vetura , Pejë

Opel movano 2004

7 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Mar 20:52 Vetura , Pejë

OPEL MOVANO 2800D NE SHITJE URGJENT

12 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim