Sot 08:53 Vetura , Pejë

OPEL VECTRA MUNDSI NDRIMI.

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:08 Vetura , Pejë

Opel vectra 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 11:56 Vetura , Pejë

Opel Vectra 2.0 Benzin Automatik

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Tet 17:47 Vetura , Pejë

SHITET OPEL VEKTRA DISEL RKS 7 MUJ

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 14:25 Vetura , Pejë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Tet 00:45 Vetura , Pejë

Shitet OPEL Vecktra 2.0 GT Benzin

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 15:46 Vetura , Pejë

Opel Vectra 2.0 16V

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 19:18 Vetura , Pejë

Shes opelin

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 00:34 Vetura , Pejë

Opel Vectra

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 16:32 Vetura , Pejë

Vectra

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 21:40 Vetura , Pejë

Opel vektra c 1.8 benzin +plin

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 14:40 Vetura , Pejë

Shitet dhe ndrrohet opel vectra dizell

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Sht 23:38 Vetura , Pejë

opel vektra

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 23:19 Vetura , Pejë

Vektra

210 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Sht 17:51 Vetura , Pejë

Vectra

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 12:41 Vetura , Pejë

SHES OPELL VECTRA 1 VIT RKS

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 13:26 Vetura , Pejë

Opel Vectra 1.6 benzin

280 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 14:06 Vetura , Pejë

Shitet opel vectra

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 12:15 Vetura , Pejë

Opel vectra 2004 1.8

1 050 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Sht 20:30 Vetura , Pejë

Vetura ne shitje

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gsh 16:12 Vetura , Pejë

Shes Opel Vertrag 1.9 Diesel

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gsh 19:33 Vetura , Pejë

Vectra

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Gsh 10:13 Vetura , Pejë

ushit e gzoft pronari i ri

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gsh 16:36 Vetura , Pejë

Opell vektra

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Gsh 20:54 Vetura , Pejë

Opel VEKTRA VITI 2002. DISEL 2.2

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gsh 14:30 Vetura , Pejë

shitet ose nderrohet me vetur pa dogan

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gsh 12:20 Vetura , Pejë

shitet dhe ndrrohet

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gsh 12:10 Vetura , Pejë

Opet Vectra 2.0 Dti

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gsh 12:20 Vetura , Pejë

Opel Vectra

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Gsh 22:23 Vetura , Pejë

ushit flm merrjep

450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Krr 22:58 Vetura , Pejë

vectra

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Krr 20:00 Vetura , Pejë

SHES OPEL VECTREN

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Krr 21:51 Vetura , Pejë

Shes veturen Opel vectra

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Krr 15:49 Vetura , Pejë

Opel Vectra 2.0 shitet dhe Nderrohet -00

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Krr 10:22 Vetura , Pejë

Shes te gjitha pjesët per Opel Vectra

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Krr 10:38 Vetura , Pejë

Shes opell vectra

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Krr 16:50 Vetura , Pejë

Shes pjes per opel vectra

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Krr 12:51 Vetura , Pejë

opel vectra qlajmrum

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Krr 13:02 Vetura , Pejë

shitet

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 18:29 Vetura , Pejë

vektra

300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 22:37 Vetura , Pejë

Opel vectra 750

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 01:43 Vetura , Pejë

Shitet

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 21:44 Vetura , Pejë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 11:35 Vetura , Pejë

opell vektra benzin automatik

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 16:07 Vetura , Pejë

Opel Vectra dizel

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 14:10 Vetura , Pejë

Opel Vectra

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 13:26 Vetura , Pejë

Opel vektra

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 13:57 Vetura , Pejë

Opel Vectra C 3.0 Diesel 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 11:57 Vetura , Pejë

Opell

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 22:18 Vetura , Pejë

opel vectra ne gjendje te rregullt

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim