4-Runner , 23
Avensis , 3
Aygo , 4
Camry , 2
Carina , 1
Hiace , 1
Previa , 1
RAV 4 , 4
Supra , 1
Tacoma , 1
Yaris , 2
Dje 11:34 Vetura , Pejë

Toyota Land Cruiser 1990

8 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 19:17 Vetura , Pejë

Toyota Land Crusier 3.0 Dizel

3 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 11:19 Vetura , Pejë

tojot gjip

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 19:43 Vetura , Pejë

Toyota 4runer - 99

4 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 23:34 Vetura , Pejë

Shes Toyota 4runner 3.0 Dizel

4 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 17:06 Vetura , Pejë

shes toyota

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gsh 10:41 Vetura , Pejë

Xhip Toyota

7 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Krr 08:26 Vetura , Pejë

Toyota 4-Runner 3.0 I SHITUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Krr 21:46 Vetura , Pejë

Toyota Avensis dizel

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Krr 01:42 Vetura , Pejë

TOYOTA RAV 4. 2.2 DIESEL 4x4. 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Krr 14:13 Vetura , Pejë

U SHIT 2700 FLM MER JEP��

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Qer 20:55 Vetura , Pejë

toyota rav4 2.0diesel

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 06:05 Vetura , Pejë

U shit e gzoft pronari

4 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 19:44 Vetura , Pejë

U shit e gzoft pronari

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 22:15 Vetura , Pejë

Shes veturen toyota Yaris

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Pri 14:57 Vetura , Pejë

Toyota

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 09:56 Vetura , Pejë

TOYOTA 4 runner

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 13:57 Vetura , Pejë

Toyota 4runner

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 21:16 Vetura , Pejë

Toyota

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 17:55 Vetura , Pejë

toyota supra

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 17:32 Vetura , Pejë

Toyota

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 11:22 Vetura , Pejë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Jan 17:34 Vetura , Pejë

Shitet Toyota

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 21:20 Vetura , Pejë

Vetur

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 12:21 Vetura , Pejë

4 -Runner

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 16:02 Vetura , Pejë

Toyota 4 Runner shitet ndertohet

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 22:35 Vetura , Pejë

shes golf

5 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 12:28 Vetura , Pejë

Shitet

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gsh 13:59 Vetura , Pejë

Toyota aygo

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Gsh 19:01 Vetura , Pejë

Toyota 4-Runner

4 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gsh 21:04 Vetura , Pejë

UUUUU SHIIIIT - Toyota Avensis 2.0 DIZELL D4D 2005

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gsh 17:43 Vetura , Pejë

Toyota Camry

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gsh 15:48 Vetura , Pejë

Kombi toyota

Viti: 1995
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Maj 22:09 Vetura , Pejë

Toyota Aygo 1.0 Me Bluetooth tel. dhe Klima

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Maj 21:47 Vetura , Pejë

Toyota 4-Runers

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 17:22 Vetura , Pejë

Toyota

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Pri 19:04 Vetura , Pejë

U shit, Flm merrjep.com

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 10:37 Vetura , Pejë

Toyota Land Crusier 3.0 Diesel -00

6 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 18:48 Vetura , Pejë

Toyota 4 Runner -99

5 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 00:43 Vetura , Pejë

shes toyota

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 16:42 Vetura , Pejë

Toyota Avensis -07

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 21:21 Vetura , Pejë

Toyota

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Shk 08:51 Vetura , Pejë

Toyota runer 3.0 diesel

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Nën 12:30 Vetura , Pejë

Shitet Toyota

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 11:28 Vetura , Pejë

shiten ose nderohen dy vetura toyota dhe fiat

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Tet 11:10 Vetura , Pejë

Toyota dhe fiat

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Sht 18:46 Vetura , Pejë

Toyota rav4

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 08:23 Vetura , Pejë

toyota 4runer

5 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 12:29 Vetura , Pejë

toyota 4runer

5 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim