MAKINA , 165111
VENDBANIME , 61665
ELEKTRONIKA , 61125
TË TJERA , 15169

Sot 22:41 Vetura , Fushë Kosovë

Audi A3 1,9tdi

1 440 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:41 Banesa , Prishtinë

banes me qera te sllovenia sport te albi

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:41 Vetura , Prishtinë

Auto 24Blejm vetura me tabele te huja dhe defekt

8 004 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:41 Banesa , Prishtinë

Banese me QIRA ne ULPIANE te Hotel BACI e RENOVUAR

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 22:41 Banesa , Prishtinë

leshohet banesa me qira ne qender

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 22:41 Banesa , Prishtinë

QIRA BANESE MODERNE EXTRA LIRE

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Sot 22:41 Shtëpi , Prishtinë

Lëshohet me qera shtëpia dy katëshe në Veternik

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 22:41 Banesa , Prishtinë

(QIRA) BANESE SUPER EKSLUZIVE

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 22:41 Banesa , Prishtinë

banes me qera ne arberi per nderkombetar 350

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:41 Vetura , Mitrovicë

Blej vetura me defekte aksident Kontakto��24

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 22:41 Banesa , Prishtinë

Banese me QIRA ne QENDER me MOBILJE te REJA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 22:41 Vetura , Prishtinë

Blej Vetura Pa Dogan GOLF AUDI BMW Passat Mercedes

6 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:41 Vetura , Ferizaj

Golf 6 Diesel

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:41 Banesa , Prishtinë

Banese ne Prishtine

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Sot 22:41 Banesa , Prishtinë

Banese EXCLUSIVE me QIRA ne Dragodan - Arberi

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Në fillim