MAKINA , 165389
VENDBANIME , 61711
ELEKTRONIKA , 61238
TË TJERA , 15170

Sot 16:33 Shtëpi , Prishtinë

URGJENTT !! SHITET SHTEPIA NE LAGJEN QENDRESA

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 16:33 Banesa , Prishtinë

zyre me qera perball grandit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:33 Vetura , Ferizaj

Golf 6 Diesel

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:33 Vetura , Prishtinë

Auto 24Blejm vetura me tabele te huja dhe defekt

8 004 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:33 Vetura , Vushtrri

Bmv 320 dizel 2.0 rks 7 muj ose ndrroj qmimi 4200

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:33 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne TOPHANE

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 16:33 Banesa , Prishtinë

banes me qera te sllovenia sport te albi

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:33 Banesa , Prishtinë

Garsonjerk me Qira ne Dragodan - Kodi 0188

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 16:33 Vetura , Prishtinë

SHES VETUREN GJIP - VOLVO- 2006 ch

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:33 Banesa , Prishtinë

Banese me qera per zyre ne Prishtine

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Sot 16:33 Shtëpi , Prishtinë

Lëshohet Shtëpia me qera në Veternik

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Në fillim