Sot 14:23 Vetura , Therandë

Shes ose nderroj

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:53 Vetura , Skenderaj

Fiat Fiorino

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:56 Vetura , Besianë

Fiat Fiorino

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 00:25 Vetura , Prishtinë

Fiat Fiorino

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Dhj 17:34 Vetura , Prishtinë

Fiat Fiorino benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 14:15 Vetura , Ferizaj

Fiat Fiorino

2 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Dhj 16:19 Vetura , Mitrovicë

Fiat Fiorino 1.7d pjes ndryshme

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 18:20 Vetura , Prizren

Fiat Fiorino

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 20:20 Vetura , Ferizaj

Shitet lir

220 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Nën 19:16 Vetura , Lipjan

Shitet matorri fiat fiorina

170 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 18:59 Vetura , Mitrovicë

Fiat fiorino 1.7d Komplet ose pjes ndryshme 150€

150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 17:57 Vetura , Vushtrri

Fiat Fiorino 1.7 td -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 09:35 Vetura , Gjakovë

Fiat fiorino FRIGO

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Nën 20:18 Vetura , Besianë

Fiat

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 18:37 Vetura , Gjilan

Fiat footing

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Nën 22:39 Vetura , Prizren

fiat fiorino

280 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 14:44 Vetura , Fushë Kosovë

U shit nga Albert

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Nën 14:51 Vetura , Shtime

Fiat fiorino 1.7 dizell

180 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Nën 22:29 Vetura , Drenas

Ushit flm merrjep

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Nën 10:23 Vetura , Ferizaj

Shitet

270 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Nën 20:45 Vetura , Rahovec

Fiat punto

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Nën 18:32 Vetura , Therandë

Shes pikapin eshte pa regjistrim

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Tet 21:32 Vetura , Gjilan

Fiat Fiorino -00

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 17:53 Vetura , Ferizaj

Fiat Fiorino -95

300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Tet 14:02 Vetura , Prishtinë

Fiat Fiorino Pikap 1.4 benzin -98 rks

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 17:08 Vetura , Ferizaj

shes fiat florino 1.7d

480 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 13:47 Vetura , Prishtinë

Fiat Frigo -99

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 22:36 Vetura , Drenas

Fiat fioreno

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 11:53 Vetura , Gjilan

pikap

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 14:21 Vetura , Ferizaj

shes fiat 8muj regjistrim

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 12:51 Vetura , Ferizaj

fiat florino 1.7 td

400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 13:02 Vetura , Mitrovicë

...

220 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Gsh 09:11 Vetura , Prizren

shes ose ndrroj pikapin

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Gsh 16:09 Vetura , Prizren

shitet dhe nroht

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gsh 21:33 Vetura , Prizren

800 euro te dyat

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Gsh 18:28 Vetura , Gjilan

Shitet dhe ndrrohet

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Gsh 15:18 Vetura , Ferizaj

Shes fiat fiorino 1.3 Jtd pikap

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Gsh 20:15 Vetura , Shtime

Fiat Fiorino picapo

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Krr 15:42 Vetura , Gjilan

Fiat Fiorino -01

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Qer 09:59 Vetura , Gjilan

Shes Pikapin Fiorino dizell 10 muj regjistrim

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 20:45 Vetura , Vushtrri

Fiat fiorina

499 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Qer 08:46 Vetura , Vushtrri

Fiaf florino 1.7 dizel

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 15:55 Vetura , Ferizaj

Fiat Fiorino -95

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 18:53 Vetura , Mitrovicë

Shes pikapin

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 18:22 Vetura , Pejë

pikapi shitet .ndrohet me ker te vogel

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Maj 14:21 Vetura , Gjilan

Fiat Fiorino -00

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 22:04 Vetura , Therandë

shitet puikap florina 1.4 benzin

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 21:08 Vetura , Rahovec

Ford Escort dizel -95

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 16:40 Vetura , Dardanë

Shitet dhe ndrrohet

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Pri 15:25 Vetura , Ferizaj

Fiat fiorino 1,7 disel

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim