Dje 10:08
Linku:
Vetura , Prishtinë

RENT A CAR PRINCE

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:43
Linku:
Vetura , Prishtinë

Mercedes E250 CDI 4Matic Avantagrde Sportpaket

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 23:05 Vetura , Prishtinë

Chrysler sebring 2009. Rks. 2.0 tdi.

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:05 Vetura , Prishtinë

AUTO-24(BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA DHE ME DEFEKT

6 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:05 Vetura , Prishtinë

Kompanija <<AUTO/ZONA>> Blejm Vetura pa Dogan 24h

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:05 Vetura , Prishtinë

FORD FOKUS RKS 9 MUAJ KLIM 4 GOMA TE DIMRIT TOP

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:05 Vetura , Prishtinë

___BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT_______VW

6 666 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:04 Vetura , Prishtinë

Auto24.ks Blejm vetura pa dogan RKS

5 899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 23:04 Vetura , Prishtinë

CORSA 1.3CDTI 2005 MOTORR ME ZINGJIR

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:04 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 5. DSG automatik 2.0 me 1 bregazne

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:03 Vetura , Prishtinë

VW T5 2.5 TDI AutoAmbulance

9 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:02 Vetura , Prishtinë

VW Golf 6 2.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:01 Vetura , Prishtinë

Bmw X5 3.0 Dizell Automatik

6 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mini Cooper 1.6 Benzin

3 777 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:59 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Opel Zafira 2.0 dised 2008

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:59 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Audi A4 2.5 TDI AutomaticTiptronic

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:59 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Polo 1.6 disel 2010

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:59 Vetura , Prishtinë

Citroen C5 Exclusive Diesel ME DOGANE

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:59 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:59 Vetura , Prishtinë

Shes veturen Golf 6 2.0 disel 2009

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:59 Vetura , Prishtinë

MERCEDES 190 VITI 90 DIZEL

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:59 Vetura , Prishtinë

Blejm VETURA te PA DOGANUARA

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 22:59 Vetura , Prishtinë

BLEJME Vetura te PA DOGANUARA

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:58 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:58 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen ML 2006 320 cdi automatik

13 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 Vetura , Prishtinë

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:58 Vetura , Prishtinë

BLEJ TE GJITHA VETURAT ME PARA NE DORE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 Vetura , Prishtinë

BMW X5 3.0d Automatik 2008

17 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 Vetura , Prishtinë

CITROEN C5 me dogan te paguar 2011 autoamtik CH

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Pasat 2011 2.0 disel automatik

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:58 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:58 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:58 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Tauran 2.0 disel automatik 2012

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:57 Vetura , Prishtinë

shes polo 1.4benxin

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:57 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Audi Q7 3.0 Autmatik 2009

16 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:57 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Touran 2.0 disel Automatik 2004

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:57 Vetura , Prishtinë

ushit flm

640 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:57 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Nissan Terrana 2.7 disel viti 2005

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:56 Vetura , Prishtinë

Shes veturen Mersedes C220 disel 2003

6 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:56 Vetura , Prishtinë

shes veturen golf 2 benxin 1.3 viti 1987

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim