F650GS , 4
K1200S , 4
R100S , 1
R1150RT , 1
R25/3 , 1
23 Pri 23:21 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

BMW CS650

4 500 EUR

Viti: 2004
06 Pri 13:25 Sportiv , Prishtinë

Shitet bicikleta

280 EUR

Viti: 2014
11 Krr 13:59 Terren/Offroad , Prishtinë

Shitet

4 600 EUR

Viti: 2002
08 Krr 21:45 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

full kros

380 EUR

Viti: 2011
04 Krr 20:45 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Full kros

380 EUR

Viti: 2011
25 Qer 19:47 Të tjera , Prishtinë

Jakne dhe Pantollona

100 EUR

Viti: 2006
13 Qer 14:01 Skuter , Prishtinë

Bicikleta

170 EUR

Viti: 2011
11 Pri 19:20 Sportiv , Prishtinë

BMW

5 000 EUR

Viti: 2007
Në fillim