20 Sht 17:05 Servis për makina , Prishtinë

Pastrim i thelle i inerierit te veturave dhe polir

30 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Sht 17:04 Servis për makina , Prishtinë

Pastrim i thelle interierit te veturave dhe polir

30 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim