MDX , 60
NSX , 11
RL , 14
RSX , 4
TL , 7
TSX , 2

Sot 20:53 Vetura , Prishtinë

kamion

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:56 Vetura , Prishtinë

Kerkojm puntor per atutolarje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:45 Vetura , Prishtinë

Regjistrohu me hotmail dhe fito 20$ us dollar fre

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:08 Vetura , Prishtinë

Rent a car

25 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Jan 04:19 Vetura , Prishtinë

kerr

150 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 11:33 Vetura , Prishtinë

radi per opel

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 11:33 Vetura , Prishtinë

Motorr per dru STIHL 18 nga gjermania

299 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 11:32 Vetura , Prishtinë

Maqin per prerjen e asfaltit betoni hekurit eth

550 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 11:32 Vetura , Prishtinë

pjes per golf 4 dhe golf 5

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 12:25 Vetura , Prishtinë

SHES BMX

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 21:14 Vetura , Prishtinë

Shes playstation3 edhe ndrrim

200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 21:04 Vetura , Prishtinë

Transport

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Dhj 11:03 Vetura , Prishtinë

Zafir

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Dhj 12:56 Vetura , Prishtinë

Blej te gjitha llojet e veturave

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Dhj 23:47 Vetura , Prishtinë

shiten

260 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 15:58 Vetura , Prishtinë

Shiten gomat urgjent nga gjermanija

50 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 10:41 Vetura , Prishtinë

Shes golf 3 gjendje shum te mir nr 045.408.319

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 15:09 Vetura , Prishtinë

Kastefonat shiten

40 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Dhj 18:46 Vetura , Prishtinë

Papagallat

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 20:03 Vetura , Prishtinë

Golf 2 shitet 850

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Nën 12:58 Vetura , Prishtinë

DRITARE TE PLASTIKES

420 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 22:17 Vetura , Prishtinë

shiten qadrat elektronike egjat 13.1 dhe egjer 5.7

125 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Tet 21:30 Vetura , Prishtinë

Shes oren G-shock limited edition 120€ me faktur

120 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 21:04 Vetura , Prishtinë

Kerkoj vetur automatik ne vler dej 800 euro rks

800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 22:13 Vetura , Prishtinë

Transport veturash Gjermani-Kosove

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 19:29 Vetura , Prishtinë

Pllaninka dhe Patika Futbolli

180 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 18:26 Vetura , Prishtinë

shiten 14 kariika shankerica edhe dy davolina

450 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Tet 17:21 Vetura , Prishtinë

As-dekor renovime

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 13:24 Vetura , Prishtinë

Sigurimet e Automjeteve (Veturave)...

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 12:08 Vetura , Prishtinë

Karrig

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gsh 15:20 Vetura , Prishtinë

Radie me zvoshnik

6 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gsh 11:50 Vetura , Prishtinë

Shqiptari ni kerr me shit e shkrun u shit nga baba

100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Gsh 13:23 Vetura , Prishtinë

2012 Acura MDX

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Krr 17:35 Vetura , Prishtinë

Goma 205/55/16

55 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Krr 00:29 Vetura , Prishtinë

Ipet lokali me qera

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Krr 14:23 Vetura , Prishtinë

Shitet Reklama

150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Krr 14:59 Vetura , Prishtinë

Karrika tavolina per terase

1 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Krr 19:36 Vetura , Prishtinë

fellne per golf 2

80 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 08:55 Vetura , Prishtinë

Blej Vetura Deri ne 499 Euro

499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Qer 22:49 Vetura , Prishtinë

Shitet bicikleta per femij

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Qer 18:32 Vetura , Prishtinë

Shpuarje dhe prerje BETONI KOMPLET

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Maj 20:28 Vetura , Prishtinë

Shes makin per paketimin e sheqerit

5 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 14:25 Vetura , Prishtinë

Me marrveshje

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Pri 18:04 Vetura , Prishtinë

Kerkoj skuter me qera

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 19:52 Vetura , Prishtinë

Fellne

130 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 18:06 Vetura , Prishtinë

Shitet Iveco

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 15:46 Vetura , Prishtinë

shiten gomat 205/45/16

120 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Pri 00:10 Vetura , Prishtinë

Fellne

220 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim