Dje 12:27 Vetura , Prishtinë

Kerkojm puntor per atutolarje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:33 Vetura , Prishtinë

radi per opel

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:33 Vetura , Prishtinë

Motorr per dru STIHL 18 nga gjermania

299 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:32 Vetura , Prishtinë

pjes per golf 4 dhe golf 5

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 12:56 Vetura , Prishtinë

Blej te gjitha llojet e veturave

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 15:09 Vetura , Prishtinë

Kastefonat shiten

40 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Dhj 18:46 Vetura , Prishtinë

Papagallat

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 12:58 Vetura , Prishtinë

DRITARE TE PLASTIKES

420 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 22:17 Vetura , Prishtinë

shiten qadrat elektronike egjat 13.1 dhe egjer 5.7

125 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Tet 21:04 Vetura , Prishtinë

Kerkoj vetur automatik ne vler dej 800 euro rks

800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 22:13 Vetura , Prishtinë

Transport veturash Gjermani-Kosove

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 19:29 Vetura , Prishtinë

Pllaninka dhe Patika Futbolli

180 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 18:26 Vetura , Prishtinë

shiten 14 kariika shankerica edhe dy davolina

450 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Tet 13:24 Vetura , Prishtinë

Sigurimet e Automjeteve (Veturave)...

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 12:08 Vetura , Prishtinë

Karrig

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gsh 15:20 Vetura , Prishtinë

Radie me zvoshnik

6 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Gsh 13:23 Vetura , Prishtinë

2012 Acura MDX

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Krr 14:59 Vetura , Prishtinë

Karrika tavolina per terase

1 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Krr 19:36 Vetura , Prishtinë

fellne per golf 2

80 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 08:55 Vetura , Prishtinë

Blej Vetura Deri ne 499 Euro

499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Maj 14:25 Vetura , Prishtinë

Me marrveshje

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Pri 18:04 Vetura , Prishtinë

Kerkoj skuter me qera

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 15:46 Vetura , Prishtinë

shiten gomat 205/45/16

120 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Mar 21:27 Vetura , Prishtinë

Kerkoj dokumenta

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 09:32 Vetura , Prishtinë

Kemi pjes per te gjitha llojet e veturave

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Mar 16:14 Vetura , Prishtinë

Mercedes

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 13:27 Vetura , Prishtinë

Veture e re

99 787 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 20:46 Vetura , Prishtinë

Aparat saldues

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 03:57 Vetura , Prishtinë

punsim ne gjermani

2 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 21:27 Vetura , Prishtinë

SONY PS3 - 3COPA KOMPLET ( TV + SONY )

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 21:59 Vetura , Prishtinë

****Transport Prishtina Sallon***

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 19:33 Vetura , Prishtinë

Peugeot 307 -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Nën 14:39 Vetura , Prishtinë

Biciklet shum e mir

155 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 14:36 Vetura , Prishtinë

Fellne

160 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 20:50 Vetura , Prishtinë

Golf 2 1.6 dizell ndrrohet

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Tet 02:31 Vetura , Prishtinë

Toster i perdorur 1jaw per 5 copa

110 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 18:15 Vetura , Prishtinë

bandash

40 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 15:06 Vetura , Prishtinë

Urgjent

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 09:58 Vetura , Prishtinë

Makina per llamarin

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gsh 00:13 Vetura , Prishtinë

Zvushnik

350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Krr 21:52 Vetura , Prishtinë

VW Golf 2 -97

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Krr 10:51 Vetura , Prishtinë

TENDA FATII

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 20:00 Vetura , Prishtinë

Shes urgjent pushimore

650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 02:29 Vetura , Prishtinë

Blej

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 09:49 Vetura , Prishtinë

audi 80 045 925 162 qmimi 1000 ero

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim