Dje 12:25 Vetura , Prishtinë

SHES BMX

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 04:19 Vetura , Prishtinë

kerr

150 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Krr 00:29 Vetura , Prishtinë

Ipet lokali me qera

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 18:32 Vetura , Prishtinë

Shpuarje dhe prerje BETONI KOMPLET

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Mar 22:41 Vetura , Prishtinë

shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 13:10 Vetura , Prishtinë

Shiteet

200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 21:26 Vetura , Prishtinë

U SHIT FLM

42 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim