13 Jan 14:57 Vetura , Prishtinë

Shitet golf 4

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 21:06 Vetura , Prishtinë

FELLNE DHE GOMA

370 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim