05 Qer 21:59 Vetura , Prishtinë

Knipex origjinal nga gjermania

17 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 18:12 Vetura , Prishtinë

dritare vetem85€ me kiper trediktuna

85 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Shk 22:38 Vetura , Prishtinë

Shitet

2 845 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 23:41 Vetura , Prishtinë

rimorkio

250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 01:53 Vetura , Prishtinë

fellne

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 00:27 Vetura , Prishtinë

Xhirime per dasma dhe ahengje

250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 12:15 Vetura , Prishtinë

Fellne 16

220 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim