RS-modele , 3
S-modele , 17
TT , 13
100 , 81
200 , 4
80 , 557
90 , 40
A1 , 19
A2 , 36
A3 , 551
A4 , 983
A5 , 54
A6 , 495
A7 , 25
A8 , 97
Allroad , 9
Coupé , 3
Q3 , 4
Q5 , 44
Q7 , 76
QUATTRO , 4
R8 , 1
SQ5 , 1
TT , 3
V8 , 4
09 Dhj 14:33
Linku:
Vetura , Prishtinë

SHITET AUDI A1 VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 01:25
Linku:
Vetura , Prishtinë

shes audi 80 benzin plin

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:02 Vetura , Prishtinë

BLEJ TE GJITHA VETURAT ME PARA NE DORE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:02 Vetura , Prishtinë

Kompanija (AUTO/ZONA) Blejm Vetura me Defekte ��

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:02 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:02 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:02 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:01 Vetura , Prishtinë

Kompanija <<AUTO/ZONA>> Blejm Vetura pa Dogan 24h

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:00 Vetura , Prishtinë

Audi A4 1,9 Tdi.

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:00 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 Vetura , Prishtinë

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:59 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Audi Q7 3.0 automatik 2006

11 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:57 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 1.9 TDI FACELIFT

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:55 Vetura , Prishtinë

Audi a4 sline 2010 TFSI

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:53 Vetura , Prishtinë

AUDI A8 4.2 TDI FACELIFT FULL EKSTRA RKS VITI 2007

10 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:52 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2.0 TDI S-Line Automatik Full Extra

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:52 Vetura , Prishtinë

SHES NDRROJ AUDI A6 2.0 TDI I DOGANUAR 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:52 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2.0 TDI Automatik Multitronic

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:52 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 S-OPTIK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Vetura , Prishtinë

Audi A6 2.7 TDI Automatik 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:51 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 1.9 105 PES

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:50 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI SPORT BACK 170PS

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:48 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2.0 TDI - 09

8 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Vetura , Prishtinë

Audi a4 ���� - Mundesi ndrrimi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0TDI FULL EXTRA MODEL 2012 E POSA ARDHUR

21 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:38 Vetura , Prishtinë

Audi 80 -70

1 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:37 Vetura , Prishtinë

Audi a3 esapo doganuar

7 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:34 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 DISEL 2001 1 vITE REGJISRIME

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:28 Vetura , Prishtinë

Audi A4 1.9 pa dogan 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 Vetura , Prishtinë

Audi A3 Sportback 2009 model 2010 xenon leda

6 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 Vetura , Prishtinë

Audi A3 1.9 Tdi

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:21 Vetura , Prishtinë

AUDI A2 1.6 B RKS 2002 EXTRA E RUJTNE BOJ NDRIM

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:18 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0TDI AUTOMATIC -2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:11 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI -QUATTRO -2005 FULL ESKTRA

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:09 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0 tdi sportback

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:09 Vetura , Prishtinë

AUDI A 3 2.0 TDI SPORT BACK 2007 E DOGANUAR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:08 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 2009 ME DOGAN

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:08 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 2009 I DOGANAUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:07 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK -ME DOGAN

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:04 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:04 Vetura , Prishtinë

Audi A3 ne Prishtine

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:51 Vetura , Prishtinë

Audi A6 3.0 dizell

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:51 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI S_LINE VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:50 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:49 Vetura , Prishtinë

SHES AUDI A4 1.9 TDI 74 KW I DOGANUAR 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:49 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura audi a4 1.9 tdi-i te kuqe viti 2002

5 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:49 Vetura , Prishtinë

SHES-NDRROJ AUDI A3 2.0 TDI I DOGANUAR ME LLED -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim