06 Sht 13:56 Vetura , Prishtinë

Ofrojmë qumështë blete me shumicë dhe pakicë

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Krr 10:43 Vetura , Prishtinë

shes veturen chrysler voyager

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim