31 Krr 23:18 Vetura , Prishtinë

Per DASMA buick special 1957 DHE SHITJE

Viti: 1980
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Tet 16:47 Vetura , Prishtinë

Shitet ose nderrohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Mar 22:29 Vetura , Prishtinë

vetura breshk-harlie

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim