BLS , 1
CTS , 3
Deville , 5
Eldorado , 1
STS , 1
15 Jan 16:32 Vetura , Prishtinë

Shitet apo ndrrohet Cadillac RKS

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 19:43 Vetura , Prishtinë

kadillak i ardhun nga zvicrra ndrrohet

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 20:08 Vetura , Prishtinë

Shitet

480 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Krr 23:35 Vetura , Prishtinë

Cadillac eldorado 1973 PER DARSMA DHE SHITET

Viti: 70-at
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
31 Krr 23:18 Vetura , Prishtinë

PER DASMA Cadillac deville 1975 DHE SHITET

Viti: 70-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Krr 20:32 Vetura , Prishtinë

Shitet pikapi mir dhe lir

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 19:08 Vetura , Prishtinë

Okazionnnnn

200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 13:05 Vetura , Prishtinë

Makin funerali ose bejm dhe ndrime

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Gsh 10:55 Vetura , Prishtinë

cadilak devila i viteve 70-at

14 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 11:36 Vetura , Prishtinë

Cadillac

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Dhj 08:15 Vetura , Prishtinë

Cadillac CTS benzin -04

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Nën 22:57 Vetura , Prishtinë

Cadillak devilli

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 17:39 Vetura , Prishtinë

Cadillak devilli

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Gsh 14:52 Vetura , Prishtinë

Cadillak

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim