208 , 3
250 , 1
275 , 1
348 , 1
400 , 1
458 , 1
599 GTB , 1
F430 , 1
LaFerrari , 1
Mondial , 1
03 Tet 13:14 Vetura , Prishtinë

shiten kauqat mobilet

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 11:19 Vetura , Prishtinë

OFERT Polir dhe pastrim me AVULL

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gsh 18:27 Vetura , Prishtinë

Shitet

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gsh 13:54 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet

6 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 16:39 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura me shofer

2 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 03:13 Vetura , Prishtinë

Ferrari 458 I sapo ardhur nga Zvicra

130 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Tet 22:02 Vetura , Prishtinë

Shitet makina por fshirje te grurit

499 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Krr 15:57 Vetura , Prishtinë

Invertar per kaffe

450 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 21:11 Vetura , Prishtinë

iveco 35-10

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Mar 00:15 Vetura , Prishtinë

guma 14.00-20

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 17:48 Vetura , Prishtinë

JEPET ME QERA

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 00:49 Vetura , Prishtinë

ferrarri 348 ne shitje

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim