03 Tet 13:14 Vetura , Prishtinë

shiten kauqat mobilet

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 11:19 Vetura , Prishtinë

OFERT Polir dhe pastrim me AVULL

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 21:11 Vetura , Prishtinë

iveco 35-10

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim